Pożyczka w 15 minut – nie wierzysz? To sprawdź!

Rynek szybkich pożyczek jest jednym z najszybciej rozwijających się segmentów instytucji finansowych. Chcąc ułatwić wszystkie formalności związane z uzyskaniem potrzebnych pieniędzy, firmy pozabankowe zdecydowały się przenieść praktycznie cały proces udzielania pożyczki, w strefę online. Dzięki temu, można już w 15 minut, otrzymać konieczne środki na swoje konto.

Jak to możliwe, że pieniądze trafią do nas tak szybko? Ta błyskawiczna forma realizowania całej transakcji, spowodowana jest ograniczeniem wszelkich formalności do minimum. Pożyczka w 15 minut realizowana jest błyskawicznie, ponieważ bardzo często ilość wymaganych dokumentów jest bardzo niewielka. Nie musimy tracić czasu na wysyłanie różnego rodzaju zaświadczeń o zarobkach czy zatrudnieniu ani na odwiedzanie jednostki terenowej, przedstawicielstwa danej firmy. Wszystko dzieje się online, co pozwala zaoszczędzić obu stronom sporo czasu i oczywiście pieniędzy.

Firmy, które udzielą Ci pożyczki w 15 minut

Firm, które przeleją pieniądze na Twoje konto w 15 minut, wcale nie jest tak mało. Niektóre z nich mogą udzielić pożyczki nawet w wysokości 10 tys. zł. Taką wysoką pożyczkę otrzymamy na zaplo.pl, gdzie bez zbędnych formalności, całkowicie przez internet, dostaniemy pieniądze na konto w ciągu 15 minut, od rozpatrzenia wniosku. Równie korzystne warunki i błyskawiczną realizację pożyczki można otrzymać na ratka.pl, gdzie górna kwota pożyczki wynosi 3400 zł, a okres spłaty może być rozciągnięty nawet na 24 miesiące. Do dwóch tysięcy w 15 minut pożyczy nam Ekspres Kasa, Net Credit i Ferratum Bank. A firma Kasa Tak przeleje pożyczkę do 1500 zł na konto już w 10 minut. Natomiast od firmy Kobieta z Kasą, pożyczka w 15 minut może wynieść nawet do 5 tys. zł. Wonga także ma ofertę błyskawicznej pożyczki, jednak tylko do kwoty 3000 zł.

Jak widać ofert błyskawicznych pożyczek, które już w kwadrans mogą być na naszym koncie, jest dość spory. Pożyczka w 15 minut jest doskonałym rozwiązaniem w chwili, kiedy potrzebujemy dostępu do szybkiej gotówki. Równocześnie okres spłaty i inne opłaty związane z kredytem, nie odbiegają od standardowych chwilówek.

 
Pożyczka w 15 minut – nie wierzysz? To sprawdź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *